top of page
www_start.png

“We exist to create games that will make 

a significant mark in history of the medium”

Kim jesteśmy:

Jesteśmy małym, niezależnym studiem założonym w 2020 przez deweloperów oraz pasjonatów gier wideo. Łączą nas następujące cele:

 

 1. Chcemy stworzyć świetne warunki pracy, które pozwolą ludziom rozwijać się, spełniać swoje ambicje i mieć realny wpływ na projekty oraz studio. 
   

 2. Chcemy służyć graczom. Naszą rolą jest słuchanie, obserwowanie i analiza, wynikiem których jest tworzenie gier odpowiadających potrzebom graczy.
   

 3. Chcemy rozpocząć dyskusję o przyszłości naszej planety i naszego gatunku. Wierzymy, że gry potrafią być narzędziem, dzięki którym jest możliwa zmiana naszego świata na lepszy. Dlatego chcemy łączyć ważne tematy z radością grania.

Poznaj Nas

Nasze wartości składają się w zbiór zasad, które pozwalają nam podążać wspólnie obraną ścieżką.

 • Pasja

 

Napędza nas pasja do tworzenia gier. Ambitnie wychodzimy poza strefę komfortu, zawsze szukamy sposobów, by się uczyć i doskonalić. Podważanie status quo jest w naszej krwi. Wszystko po to, aby tworzyć wysokiej jakości gry dla graczy i świetne miejsce pracy dla deweloperów.

image0 (1).jpg

 • Uczciwość

 

Uczciwość jest wartością, którą zawsze będziemy się kierować. Nigdy nie będziemy przedstawiać kreacji prezentujących fałszywą wizję naszych gier. Dbamy o to, żeby nasi deweloperzy byli traktowani uczciwie. Nie wprowadzamy w błąd inwestorów i partnerów.

DSC_6730.jpg

 • Równość

 

W Far From Home słowo każdej osoby jest tak samo ważne a każdy członek zespołu ma wpływ zarówno na projekt jak i na studio. Wyznajemy zasadę, że dobry lider powinien więcej słuchać niż mówić.

image0 (2).jpg

 • Wrażliwość

 

Wierzymy, że empatia odgrywa kluczową rolę w budowaniu relacji. Chcemy reagować na wydarzenia świata zewnętrznego ze zrozumieniem oraz używać gier jako narzędzi do ulepszania świata wokół nas.

IMG_7976.jpg

 

 • Otwartość

 

W każdej komunikacji cenimy sobie przejrzystość. Szkoda czasu na puste PR-owe oświadczenia. Na bieżąco i transparentnie informujemy społeczność o kolejnych krokach, zespół o planach i wydarzeniach, zaś inwestorów o wszystkich kluczowych decyzjach biznesowych.

image0 (3).jpg
Budynki_koncept1.jpg

Nasz styl pracy

Community Driven Development  - Kochamy zarówno grać w gry jak i je tworzyć, ale nigdy  nie zapominamy kto jest ich odbiorcą. W trakcie developmentu zapraszamy graczy do oglądania, testowania i dawania feedbacku. Gry chcemy wydawać w trybie Early Access, gdyż jest to format, który pozwala działać graczom ramię w ramię z deweloperami.

Decyzyjność -  W Far From Home wierzymy że tylko jeśli ktoś wkłada swoje serce w tworzone dzieło, może osiągnąć najlepsze rezultaty. Dlatego pracujemy w oparciu o proces, w którym  zachęcamy do bycia kreatywnym oraz odpowiedzialnym, przy jednoczesnej realizacji założonego pomysłu ze wsparciem zespołu.

   

Praca Zdalna - Od samego początku istnienia firmy działamy zdalnie, ale wiemy jak ważne są spotkania na żywo, dlatego przynajmniej raz na kwartał wspólnie spotykamy się, aby porozmawiać o planach, podsumować pracę i móc się bliżej poznać. W 2022 planujemy otworzyć biuro we Wrocławiu, ale decyzję o formie pracy pozostawiamy osobom w zespole.

  

Elastyczne godziny pracy - Zespół Far From Home jest razem po to, aby tworzyć gry, ale poza pracą każdy ma jeszcze swoje życie, o którym nie wolno zapominać. Każdy może bez problemu załatwić swoje prywatne sprawy w ciągu dnia. Każdy może zrobić sobie wolne, gdy tego potrzebuje. Kiedy zdarza się choroba, nie wymagamy przedstawiania zwolnienia i nie obcinamy z tej racji wynagrodzenia. Ufamy, że jako zespół gramy do jednej bramki.

Oferty Pracy

Czy udało nam się wzbudzić twoją ciekawość? A może nasza misja i wartości są Ci bliskie i chciałbyś dołączyć do naszego zespołu? Poniżej możesz zapoznać się z dostępnymi ofertami, ale jeśli masz pytania lub chciałbyś po prostu z nami porozmawiać, napisz do nas  na  jobs@farfromhome.games

Dostępne oferty pracy:​

bottom of page