top of page
page-bg-pattern.jpg
Logo_Export_shadow.png
W Forever Skies gracz wciela się w samotnego naukowca, który powraca na Ziemię z kosmosu długo po tym, jak nasza planeta została zniszczona wskutek katastrofy ekologicznej. Ziemia jest pokryta grubą warstwą toksycznego pyłu, ponad którym bohater gry unosi się w zaawansowanym technologicznie sterowcu, wyposażonym w laboratorium badawcze, warsztat pracy, szklarnię, spiżarnię i pomieszczenia mieszkalne. Celem gracza jest przetrwać w nieprzyjaznym środowisku, a następnie rozpocząć badania naukowe prowadzące do pozyskania cennych zasobów. Zostaną one następnie wykorzystane do stworzenia leku na tajemniczą chorobę trapiącą mieszkańców pozaziemskiej kolonii, z której przybył.
Rozbudowa sterowca - Kluczowym elementem gry jest statek powietrzny, który jest czymś więcej niż tylko środkiem transportu, schronieniem czy laboratorium. Stwórz pojazd jedyny w swoim rodzaju - korzystaj z szeregu narzędzi i buduj, modyfikuj, wyposażaj i zmieniaj go wizualnie.

 

Pozyskiwanie zasobów - Odkrywaj ruiny opowiadające historię ostatnich dni ludzkości i zbieraj z nich zasoby niezbędne do przetrwania. Poddawaj je recyklingowi i wykorzystuj na nowo. Odkrywaj nowe, nieznane materiały i szukaj sposobów na ich optymalne wykorzystanie.
Powrót na Ziemię - doświadcz wizji zdewastowanej Ziemi, na której przez setki lat po katastrofie ekologicznej wykształciły się dwa światy: jeden, będący ruinami naszej cywilizacji, który będziesz przemierzać na pokładzie sterowca, i drugi, tajemniczy i niebezpieczny, ukryty pod warstwą toksycznego pyłu.
Airship.png
Utilize Science to Survive.png
Badania naukowe i eksperymenty - Wykorzystaj potęgę nauki - odkrywaj zaawansowane narzędzia i stwórz własne laboratorium. Analizuj znajdowane przedmioty, odtwarzaj zapomniane technologie oraz opracowuj nowe, niezbędne do przetrwania, sposoby pozyskiwania surowców oraz żywności.
Resources extraction.png
Poznaj nowy świat pod pyłem - znajdź sposób na dotarcie do świata “pod pyłem”. Odkrywaj jego obcość i obserwuj zmiany, jakie się w nim dokonały pod naszą nieobecność. Staw czoła nowym formom życia stworzonym przez naturę. Odnajduj niebezpieczne szczepy wirusów i poddawaj je analizie, by zrozumieć, co zagraża twoim bliskim.
Messages from the past.png
Preparing for resources extraction.png
WIęcej informacji o FOREVER SKIES znajdziesz tutaj:
  • Facebook Social Ikona
  • YouTube Ikona społeczna
  • SeekPng.com_discord-icon-png_4404251
  • steam-512good
  • Twitter Ikona społeczna
bottom of page