top of page
  • Zdjęcie autoraFar From Home

Roadmapa Forever Skies i urodziny Far From Home!

Dziś nasze studio obchodzi urodziny! I dlatego chcieliśmy je uczcić dzieląc się z wami nową Roadmapą opisującą rozwój Forever Skies na resztę 2024. Jak może wiecie chwilę temu wydaliśmy dużą aktualizację - “Airship Gardening” i dodatkowo rozszerzyliśmy ją kolejnym patchem (EA.1.5.1). Nie zatrzymujemy się - oto główne aktualizacje na resztę roku i kilka mniejszych planowanych aktualizacji, pełnych interesującej zawartości, które pojawią się w ciągu najbliższych kilku miesięcy.


ROADMAPA
Tak więc do wydania w tym roku pozostało jeszcze - dodatek poszerzający grę o walkę oraz wyczekiwana aktualizacja kooperacyjna i wyjście z Early Access na Steam. Dodatki te będą zawierać wiele funkcji i ulepszeń, podobnie jak większe aktualizacje, które zostały wydane wcześniej. Dokładne informacje na temat tego, czego można spodziewać się w każdej z nich, zostaną ujawnione w późniejszym terminie.


Zobowiązaliśmy się wydawać jedną aktualizację co miesiąc, aż do pełnej premiery. Powyższa grafika przedstawia dwa kolejne planowane dodatki. Mowa o Fuelling & Storage, Crafting (EA.1.5.2) oraz Friendly Insect (EA 1.5.3). W ciągu roku planujemy ogłosić kolejne, które będą oparte na podstawie opinii i sugestii naszych graczy.


Jak zawsze, należy pamiętać, że wszystkie powyższe dodatki i ich plany publikacji mogą ulec zmianie. Będziemy informować jeśli tak się stanie.Czwarte urodziny Far From Home!
Być może zabrzmi to jak banał, ale ostatnie 4 lata były dla nas w studiu prawdziwym rollercoasterem, a ostatnie 12 miesięcy było szczególnie bogate w wydarzenia.


Kiedy Far From Home powstało, mieliśmy 3 główne cele:


1. Stworzenie wspaniałego środowiska pracy, które pozwoli ludziom rozwijać się, realizować swoje ambicje i mieć realny wpływ na projekty i samo studio.

 

2. Służyć graczom. Naszą rolą jest słuchanie, obserwowanie, analizowanie i dostarczanie najlepszych możliwych doświadczeń dla społeczności graczy. 


3. Chcieliśmy też rozpocząć dyskusję na temat przyszłości Ziemi i ludzkości. Wierzymy, że gry mogą być narzędziem do wprowadzania zmian na świecie i mając to na uwadze, chcemy łączyć ważne tematy z radością płynącą z grania.


Kontynuujemy pracę w kierunku osiągnięcia tych celów, co udało nam się osiągnąć w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Oczywiście nic z tego nie byłoby możliwe bez społeczności naszych graczy. Więc serdecznie chcemy podziękować za zaangażowanie, przekazywanie nam waszych opinii i okazywanie pasji do Forever Skies i tego, co staramy się osiągnąć jako studio.


Ponadto chcieliśmy podkreślić że Far From Home pozostaje niezależne i jest jedynym wydawcą Forever Skies i przyszłych tytułow!


Możemy obiecać, że nadal będziemy słuchać waszego głosu i pracować nad tym, by Forever Skies było świetną grą a Far From Home studiem godnym zaufania! Dziekujemy! 


Comments


bottom of page