top of page
  • Zdjęcie autoraFar From Home

Nawiązaliśmy współpracę z WDC. Delfiny trafią do Forever Skies

Mamy przyjemność ogłosić nawiązanie współpracy pomiędzy Far From Home oraz organizacją charytatywną Whale and Dolphin Conservation. Z tej okazji do Forever Skies trafi specjalny artefakt, a przychód z jego sprzedaży wesprze ratowanie morskich ssaków.Już od wtorku 12 grudnia na Steamie dostępne jest pierwsze DLC do Forever Skies: “Whale and Dolphin Conservation Artifact”. Zawiera ono specjalny przedmiot poświęcony delfinom, który z racji na walory estetyczne idealnie nadaje się do upiększania wnętrza statku. Za przedmiotem tym stoi jednak zdecydowanie coś więcej. Cały przychód netto wygenerowany z jego sprzedaży zostanie przekazany Whale and Dolphin Conservation - organizacji ratującej morskie ssaki.


Whale and Dolphin Conservation (WDC) to wiodąca organizacja charytatywna zajmująca się ochroną wielorybów i delfinów. Jej wizją jest świat, w którym każdy wieloryb i delfin jest bezpieczny i wolny. Organizacja troszczy się o te morskie ssaki i dzieli się tą pasją z naszymi zwolennikami. Ich praca jest poparta solidnymi badaniami dotyczącymi zarówno delfinów i wielorybów, jak i zagrożeń z którymi się muszą mierzyć.


“To świetnie współpracować z Far From Home oraz Forever Skies.” - mówi Sally Ward, manager ds. współpracy cyfrowej w WDC. “Poruszane w grze tematy, związane z zapaścią ekologiczną i niezdatną do zamieszkania Ziemią, stanowią znakomite przypomnienie,, co może się stać, jeśli nie będziemy walczyć o ochronę naszej planety. Wieloryby i delfiny są niezbędne dla zdrowia planety, a tacy partnerzy dają nam możliwość pracy nad tym, by gatunki te prosperowały”.

Far From Home w swojej strategii podkreśla, że chce tworzyć gry, które będą zwracały uwagę na istotne wyzwania stojące przed ludzkością. Jednocześnie Spółka chce angażować się w aktywności, które mogą być odpowiedziami na te wyzwania. Działalność WDC właśnie do takich aktywności należy.


“Jesteśmy bardzo szczęśliwi z możliwości wspierania inicjatywy WDC.” mówi Andrzej Blumenfeld, CEO w Far From Home. “Akcja Forever Skies toczy się w czasie, gdy Ziemia została spustoszona przez katastrofę ekologiczną. Powietrze spowija toksyczny pył, a stan oceanów jest niewiadomą. Scenografia ta może w przyszłości stać się rzeczywistością, z którą przyjdzie nam się mierzyć. WDC chroni delfiny i wieloryby, a co za tym idzie dba także o dobrą kondycję oceanów. Ta jest niezbędnym czynnikiem wpływającym na zdrowie całej naszej planety. Chroniąc morskie ssaki w pewnym sensie działamy w stronę tego, by wizja z naszej gry nie stała się rzeczywistością”.

“Whale and Dolphin Conservation Artifact” to nie pierwsza i nie jedyna współpraca pomiędzy Far From Home i WDC. W tym roku zespół FFH po raz kolejny wesprze Jingle Jam! Forever Skies pojawi się we wspólnym streamingu z grupą Worst Premade Ever. którego celem będzie zbieranie funduszy na rzecz WDC oraz powstrzymania polowań na morskie ssaki.


DLC można znaleźć pod poniższym linkiem:Do instalacji wymagana jest podstawowa wersja gry


Commenti


bottom of page