top of page
  • Zdjęcie autoraFar From Home

Nadchodzi kolejny update Forever Skies

Powoli zbliżamy się do kolejnej istotnej aktualizacji, która rozbuduje Forever Skies. W międzyczasie światło dzienne ujrzał także mały update.


Ci, którzy śledzą nas na bieżąco, mogli zauważyć, że w grze pojawiły się bardzo drobne zmiany. Pierwotnie miała to być standardowa łatka z kilkoma aktualizacjami poprawiającymi jakość życia, poprawkami błędów i nowymi plakatami. Nasz zespół testowy wyłapał jednak coś, co mogłoby istotnie wpłynąć na nieco bardziej zaawansowane konstrukcje statków. Stąd zdecydowaliśmy się na dopracowanie tych elementów, zanim trafią one do gry. Niemniej plakaty mamy już gotowe, stąd zdecydowaliśmy się, że akurat je możemy udostępnić wam w pierwotnie planowanym terminie.


A więc w grze znalazło się 10 nowych plakatów, które losowo pojawiają sie na lokacjach odwiedzanych przez graczy i pozwolą na udekorowanie statku. Nie pokażemy wszystkich, by nie popsuć zabawy, jednak trzy z nich możemy opublikować. Oto one:


Co dalej?


Oprócz wspominanej łatki dopracowywanej przez nasz zespół, w opracowaniu jest także większa aktualizacja, która powinna trafić do gry mniej więcej w październiku. Tematem przewodnim są zagrożenia i wirusy, które sprawią, że świat wokół nas stanie się nieco bardziej niebezpieczny.


Od agresywnych stworzeń, po więcej infekcji wirusowych, które pojawią się wraz ze skutecznymi środkami zaradczymi, które gracz będzie mógł zdobyć i opracować. Oprócz tego pojawią się dodatkowe nowe lokalizacje i urządzenia, które wzbogacą nasz sterowiec. W międzyczasie rzućmy okiem na niektóre screeny i grafiki koncepcyjne elementów, nad którymi trwają aktualnie prace:

Mamy nadzieję, że podobają wam się powyższe propozycje i będziecie ich wyczekiwali, tak jak i my ich wyczekujemy. Dziękujemy za przeczytanie artykułu i do zobaczenia w przestworzach.


Zespół Far From Home

Comments


bottom of page