top of page
  • Zdjęcie autoraFar From Home

Witamy na starcie przygody z Forever Skies!

Zaktualizowano: 6 kwi 2022


Nie sposób przekazać tych wszystkich pozytywnych emocji targających całym zespołem Far From Home w momencie, w którym czytacie te słowa. Jest to niesamowicie ekscytująca chwila w historii naszej firmy. Nareszcie możemy zaprezentować pierwsze fragmenty gry, nad którą od ponad dwóch lat pracuje już przeszło dwudziestoosobowy zespół.


Oj, działo się przez te dwa lata!


Forever Skies jest grą akcji skupiającą się na przetrwaniu i eksploracji w ruinach tego, co zostało po ludzkiej cywilizacji. Masowa katastrofa ekologiczna zniszczyła znany nam świat i tylko nieliczni zdołali uciec w kosmos. Gracz wcieli się w postać samotnego naukowca powracającego na Ziemię pokrytą od setek lat chmurą tajemniczego, toksycznego pyłu. Ponad nim wznoszą się prowizoryczne, rozpadające się wieże, na których ludzkość bezskutecznie walczyła o swoje przetrwanie. Tylko od Ciebie zależy, czy odkryjesz historię upadku ludzkości i czy będziesz świadkiem narodzin nowego świata, który ewoluuje pod pyłem. Zdradzimy Ci, że ludzie nie są już na szczycie łańcucha pokarmowego, a przeżycie wymaga wielu umiejętności, wsparcia technologią i wykorzystania nie lada sprytu.Twoim najlepszym przyjacielem będzie sterowiec - zaawansowany technologicznie pojazd, który stanie się Twoim schronieniem, środkiem podróży, laboratorium do badania tajemniczych substancji oraz warsztatem do tworzenia narzędzi niezbędnych do przetrwania. Tylko od Ciebie zależy, jak go będziesz rozbudowywał, ulepszał i upiększał. W tym celu musisz pozyskiwać i przetwarzać resztki materiałów, które ludzkość zostawiła za sobą.

Szukaj sposobów na zdobywanie żywności, eksploruj ruiny wznoszące się ponad pyłem i zgłębiaj tajniki nowego świata pod nim.Nasz zespół kocha absolutnie wszystko, co związane jest z przetrwaniem w nurcie fantastyki naukowej. Jesteśmy pod silnym wpływem filmów takich jak Marsjanin, Anihilacja czy IO (Ostatnia na Ziemi). Naukowcy walczący często w pojedynkę z wrogim środowiskiem i przeciwnościami losu niesamowicie inspirują nasze kreatywne umysły. Żywimy głęboką nadzieję, że dostarczymy graczom podobnego doświadczenia, jakie bardzo poetycko przedstawił w Marsjaninie astronauta Mark Watney, grany przez Matta Damona: “W obliczu takich przeciwności mam tylko jedno wyjście. Muszę wziąć swoją naukową dupę w troki.


Zapraszamy Was do tej podróży, przeżyjcie ją razem z nami. Nie wyobrażamy sobie dalszego rozwoju Forever Skies bez udziału społeczności graczy i Waszych opinii.


Powyższy krótki zwiastun został nagrany bezpośrednio na silniku Unreal Engine w oparciu o aktualny stan produkcji gry. Możecie na nim obserwować graczy szukających bardzo specyficznego szczepu wirusa. Jest on niezbędny naszemu protagoniście do zrozumienia niezwykłej choroby, która zaatakowała ludzkość w kolonii, z której dotarł on na Ziemię. To zapowiedź znacznie szerszego obrazu, historii którą dopiero Wam opowiemy bliżej premiery pełnej gry.

Mamy Wam jeszcze tyle do pokazania - od zarządzania zasobami, przez system budowania, monitorowanie stanu zdrowia, odtwarzanie utraconej technologii oraz to, na co wszyscy zapewne czekacie - co kryje się pod grubą warstwą toksycznego pyłu.


Zachęcamy do pozostania z nami i śledzenia na bieżąco kolejnych informacji o Forever Skies. W tym celu uruchomiliśmy stronę Steam, na której możecie zapisać naszą grę do listy życzeń, oraz pozostałe media, za pomocą których będziecie mogli z nami porozmawiać. Bardzo nam na tym zależy, nie możemy się Was doczekać:

Far From Home Team


Comentarios


bottom of page