top of page
  • Zdjęcie autoraFar From Home

Far From Home po feedbacku fanów poszerza zawartość Forever Skies. Premiera EA w I połowie 2023 roku

Far from Home zaktualizowało okno premierowe trybu early access Forever Skies - gry survivalowej osadzonej w klimatach sci-fi - na pierwszą połowę 2023 roku. Dodatkowo zespół przedstawił po raz pierwszy ujęcia ze świata pod pyłem, oraz pokazał nowe możliwości rozbudowy sterowca.Ponad 80 tysięcy graczy bardzo entuzjastycznie przyjęło pierwszą, publiczną odsłonę dema. Wiele cennych uwag i komentarzy otrzymanych od społeczności zgromadzonej wokół gry zostanie uwzględnione już na starcie trybu Early Access.


Szczegóły związane z wprowadzanymi zmianami oraz dodatkowe wyjaśnienia można znaleźć na blogu Steam. We wpisie studio prezentuje wcześniej niepublikowane ujęcia, w tym związane z oczekiwanym światem pod pyłem, oraz wideo prezentujące poszerzone możliwości konfiguracji i rozbudowy sterowca.Pięć kluczowych obszarów objętych zmianami na start Early Access:

  1. Świat pod pyłem

  2. Większa różnorodność w eksploracji

  3. Dołożony system uszkadzania i naprawiania sterowca

  4. Rozbudowany system budowy i personalizacji sterowca

  5. Dodanie dodatkowych mechaniki wykorzystujących umiejętności naukowe bohatera


Nie zmieniamy znacząco tego, czym Forever Skies miało być od samego początku. Uznaliśmy jednak za stosowne, by przesunąć w czasie produkcję kilku elementów i dostarczyć graczom więcej różnorodności już na samym starcie Early Access. Ogromna w tym zasługa społeczności graczy, którzy ochoczo dzielili się z nami swoimi cennymi uwagami. Cały Zespół zgodnie uznał, że zmiany wzmacniające odbiór trybu Early Access są niezbędne do wprowadzenia, a na to potrzeba czasu. – mówi Andrzej Blumenfeld, Gameplay Lead, Far From Home

Nowe, 40-minutowe demo zostało ponownie udostępnione na Steamie. Poza wydłużeniem czasu eksploracji otwartego świata, zawiera również szereg zmian, o które prosili gracze, w tym polską wersję językową.

Comments


bottom of page