top of page
  • Zdjęcie autoraFar From Home

Forever Skies już dostępne!

[...NADCHODZĄCA WIADOMOŚĆ..]


Naukowcy, survivalsi, poszukiwacze,


Właśnie rozpoczynacie podróż do miejsca, które nie uświadczyło ludzkiej stopy od 400 setek lat. Wiemy niewiele na temat tego, co na Was tam czeka, jednak mamy nadzieję, że znajdziecie tam odpowiedź, która pozwoli nam ugasić kryzys, któremu obecnie stawiamy czoła. Bez wiedzy, jak pokonać dziesiątkujący nas patogen, cała ludzkość niebawem wyginie. Wróćcie na Ziemię i przywróćcie nam nadzieję!

[...KONIEC WIADOMOŚCI…]


Witamy w trybie Early Access Forever SkiesJeżeli czytasz tę wiadomość, oznacza to, że gra jest już dostępna! Mamy nadzieję, że walka o przetrwanie w przestworzach zniszczonej Ziemii sprawi Ci frajdę.


Chcielibyśmy przypomnieć o kilku bardzo ważnych rzeczach:


Forever Skies będzie rozwijane w oparciu o feedback społeczności


W związku z powyższym zachęcamy do komunikowania nam, co myślicie o grze. Wasz głos zostanie wysłuchany i może mieć wpływ na grę. Najlepszym sposobem kontaktu z nami jest:


1. Discord (LINK)

2. Forum Steama (LINK)

3. Użycie przycisku FEEDBACK umieszczonego w menu pauzy gry.


Forever Skies będzie rosło wraz z nadchodzącymi aktualizacjami!


Niebawem opublikujemy Roadmapę, pokazującą nasze dalsze plany. Obecnie jednak chcemy się skupić na pierwszych reakcjach, jakie wywoła gra i jakie najważniejsze priorytety rozwojowe wskażecie Wy, czyli społeczność.


Dziś możemy jednak powiedzieć, że planujemy większe aktualizacje co 3-4 miesiące oraz mniejsze aktualizacje w międzyczasie.


W ramach większych aktualizacji przewidujemy m.in. dodanie czteroosobowego trybu kooperacyjnego, kolejnych rozdziałów fabuły, czy rozbudowę systemu walki. W mniejszych aktualizacjach pojawią się m.in. nowe języki, pełne wsparcie kotrolerów, czy większa różnorodność narzędzi do personalizacji statku.


Z góry dziękujemy wszystkim, którzy zdecydują się dołączyć do nas w trakcie tej podróży!


Ruszajcie w przestworza drodzy naukowcy!


Do usłyzenia!

Zespół Far From Home


Comments


bottom of page