top of page
  • Zdjęcie autoraFar From Home

Far From Home ogłasza współpracę z Sony Interactive Entertainment | W 2024 Forever Skies będzie miało swoją premierę konsolową – wyłącznie na PS5

Zaktualizowano: 11 mar

Premiera nowego zwiastunu wraz z ujęciami z rozgrywki i screenów z gry
15 lutego 2024, Wrocław, Polska | Far From Home, twórcy pierwszoosobowej przygodówki SF z zaawansowanym technologicznie sterowcem, Forever Skies, ogłosili oficjalną współpracę z PlayStation. Poza pracą nad tytułem oraz jego finansowaniem, umożliwi ona Forever Skies oficjalny debiut na PS5 i PC w 2024.


Zespół zapewnił graczy, że w żaden sposób nie wpłynie to na wersję na PC we wczesnym dostępie. Forever Skier pojawi się na PS5 wraz z oficjalną premierą na Steamie po zakończeniu fazy wczesnego dostępu.


„Far From Home podjęło współpracę z PlayStation. Jej celem jest sprawić, aby w momencie premiery konsolowej Forever Skies było tytułem jak najwyższej jakości. Wraz z zakończeniem prac nad grą w ramach wczesnego dostępu na PC, zostanie ona opublikowana także na PlayStation 5. Nie martwcie się jednak – w żaden sposób nie wpłynie to na trwające prace nad wersją na Steamie, która będzie miała swoją premierę w tym samym czasie” – Andrzej Blumenfeld, Gameplay Lead Forever Skies


Finalna wersja gry będzie obsługiwała zarówno rozgrywkę jednoosobową, jak i czteroosobowy tryb kooperacyjny.Na Steamie pojawiła się właśnie ostatnia aktualizacja, w której znalazło się 45 poprawek rozgrywki, a kolejna duża paczka zawartości jest przewidywana na marzec/kwiecień 2024. Znajdzie się w niej kolejna część fabuły, kompletne systemy uprawy roślin na sterowcu, nowe lokacje oraz ekwipunek.


Forever Skies jest obecnie dostępne na Steam w 20% promocji.Comments


bottom of page