top of page
  • Zdjęcie autoraFar From Home

Startują playtesty Forever Skies

Od początku prac nad Forever Skies za projektem stało założenie, by w pracach nad grą brały udział osoby, dla których tę grę tworzymy. Właśnie wystartowały zapisy do playtestów, a jeszcze we wrześniu oddamy demo Forever Skies w wasze ręce.


Nadeszła chwila, w której jesteśmy gotowi pokazać Wam to, nad czym pracowaliśmy od ponad dwóch lat. Przez ostatnie miesiące prezentowaliśmy koncepty, screeny, nagrania, dopytywaliśmy o mechaniki, jednak mamy świadomość, że najlepszym sposobem na ocenę gry, jest po prostu w nią zagrać. Dlatego też chcemy zaprosić Was do zagrania w demo w ramach playtestów.

Na playtesty można się zapisać korzystając z formularza, składając zgłoszenie pod tym adresem. Playtesty wystartują jeszcze we wrześniu, jednak zapisy już trwają. Wybór uczestników playtestów będzie oparty o kolejność zgłoszeń oraz specyfikację sprzętową. Chcemy również podkreślić, że uczestnictwo w testach będzie przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich.


Wasz feedback jest dla nas kluczowy. Gra, którą oddajemy w Wasze ręce jest demem, a nie zamkniętym projektem. Historia, którą chcemy wam opowiedzieć, jest jeszcze przed nami, ale etap prac, na którym obecnie jesteśmy, to idealny moment, aby oddać Wam głos w kwestii doboru rozwiązań przy kluczowych mechanikach. Serdecznie zachęcamy do wspólnego odbycia tej podróży.


Comments


bottom of page