top of page
  • Zdjęcie autoraFar From Home

Premiera wczesnego dostępu Forever Skies już 22 czerwca 2023 roku

1 czerwca 2023, Wrocław | Polskie studio Far From Home ogłosiło datę premiery wczesnego dostępu swojego survivala. Forever Skies trafi do graczy już 22 czerwca 2023 roku. Jednocześnie pokazano nowy trailer, po raz pierwszy prezentujący świat oraz, owianą do tej pory tajemnicą, rozgrywkę pod toksycznym pyłem.


Forever Skies to postapokaliptyczny survival z elementami base-buildingu. Gracze powrócą na zniszczoną przez katastrofę ekologiczną Ziemię, z której ludzkość musiała uciec. Planetę spowija toksyczny pył, nad którym gracze będą poruszać się nowoczesnym sterowcem. Statek będzie można rozbudowywać, ulepszać oraz dostosowywać do własnych potrzeb i upodobań. Gracze będą również pozyskiwali zasoby, bronili się przed wirusami, modyfikowali patogeny, aby wzmocnić swoje ciało, a także odkrywać, co stało się z ludzkością przed jej upadkiem.Poza eksplorowaniem nieba i podniebnych pozostałości miast, w Forever Skies będziemy mogli zajrzeć również pod pył. Studio wraz z ogłoszeniem daty premiery zaprezentowało nowy trailer, w którym odsłania rąbek tajemnicy dotyczący tej części świata. Pokazane są w nim także nowe formy życia, które wyewoluowały na Ziemi po katastrofie i opuszczeniu planety przez ludzkość.


“Od początku tworzenia Forever Skies zależało nam na stworzeniu kontrastu zarówno w przestrzeni nad jak i pod pyłem. Przygotowaliśmy specjalnie mechaniki oraz zmieniliśmy cały styl gry tak, że wyruszając w podróż pod pył gracz poczuł, że jest to zupełnie inne doświadczenie. Bardzo się cieszymy, że dzisiaj po raz pierwszy gracze mogą zobaczyć nad czym pracowaliśmy ostatnie 3 lata.” Andrzej Blumenfeld, CEO & Gameplay Lead.

Gra będzie dostępna we wczesnym dostępie na platformie Steam od 22 czerwca. Wcześniej gracze mieli możliwość zagrania w demo Forever Skies, które zostało dodane do biblioteki przez ponad 140 tys. graczy. Twórcy przez minione miesiące zbierali feedback i dodawali nową zawartość. Studio oznajmiło że stara się prowadzić development gier przy bliskiej współpracy z graczami i stąd decyzja żeby w pierwszej kolejności gra była dostępna w Ealy Acceess.


W dalszej części rozwoju projektu przewidywane jest m.in. dodanie trybu kooperacyjnego. Gra ma także w przyszłości trafić na konsole.


コメント


bottom of page